Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo

Nasz zespół

Esthetic&med

ewelina sanecka

mgr pielęgniarstwa Ewelina Sanecka

Właściciel Esthetic&med

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, co pozwoliło mi zdobyć solidne umiejętności i wiedzę w dziedzinie opieki medycznej.

Jestem osobą dynamiczną i otwartą, a moje podejście do terapii jest interdyscyplinarne. Śledzę najnowsze trendy i stale pogłębiam swoją wiedzę, ponieważ jestem pasjonatką w swojej dziedzinie. Pełna entuzjazmu i chęci rozwoju, zarządzam zespołem w Esthetic&med.

Moja wielka fascynacja leży w medycynie regeneracyjnej, szczególnie w użyciu osocza, fibryny i procedur łączonych. Podchodzę do pacjentów holistycznie, zlecam niezbędną diagnostykę oraz wspieram ich odpowiednią suplementacją, edukuję i promuję profilaktykę zdrowotną ora działania przeciwstarzeniowe. Każdy pacjent może być pewny, że otrzyma indywidualne podejście, pełne empatii i zrozumienia jego potrzeb.

Dla mnie niesienie pomocy innym i dzielenie się swoją wiedzą to nie tylko obowiązek, ale również źródło ogromnej radości. Cieszę się, że mogę być częścią procesu leczenia i wspierać pacjentów na ich drodze do zdrowia i piękna.
Poza pracą, jestem spełnioną mamą, ukochanej córki Kai, uwielbiam podróże, interesuję mnie samorozwój i psychologia. Moje doświadczenia osobiste dodają mi perspektywy i zrozumienia, co przekłada się na jeszcze lepsze relacje z pacjentami.

Łukasz Śmiejkowski

Jest lekarzem medycyny rodzinnej, który zarządza siecią przychodni, kontynuując tradycję rodzinną. Posiada dyplom z medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej uzyskany na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pasjonuje się medycyną regeneracyjną, która koncentruje się na przywracaniu zdrowia i poprawie funkcjonowania organizmu.

W swojej pracy nie tylko stawia na profesjonalizm, ale również buduje z pacjentami relacje, w których mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Zawsze jest serdeczny i dostępny dla swoich pacjentów, gotowy do udzielenia wsparcia i pomocy.

W Esthetic&med koncentruje się na zdrowym wyglądzie pacjentów, co bezpośrednio przekłada się na poprawę jakości ich życia oraz zdrowia. Specjalizuje się w nowoczesnych procedurach laseroterapii, iniekcjach oraz zabiegach z wykorzystaniem nici liftingujących. Posiada również doświadczenie w zabiegach chirurgicznych, ze szczególnym naciskiem na usuwanie zmian skórnych, leczenie blizn i usuwanie tatuaży.

Oprócz pracy z pacjentem, czerpie radość z pasji do rzeźbienia w drewnie i majsterkowania.
W życiu prywatnym jest mistrzem logistyki, szczęśliwym mężem i ojcem trzech wspaniałych synów. Umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem pomagają mu skutecznie planować i koordynowanie pracy, zapewniając najlepszy standard opieki pacjentom.
ŁUKASZ ŚMIEJKOWSKI
KAROLINA SZAWUŁA

Karolina Szawuła

Jestem magistrem kosmetologii z bogatym doświadczeniem w branży. Moja pasja do kosmetologii rozpoczęła się wiele lat temu, gdy odkryłam fascynujący świat piękna i zdrowia skóry. Przez lata zdobywałam wiedzę i umiejętności, aby stać się wysoko wykwalifikowanym specjalistą.

Moje kwalifikacje zawodowe opierają się na ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie kosmetologii, które dały mi solidne podstawy teoretyczne i praktyczne. Jednak moje dążenie do doskonalenia się w branży nie kończy się na tym. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i warsztatach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w kosmetologii. Dzięki temu mogę oferować swoim klientom najwyższej jakości usługi.

W mojej praktyce kosmetologicznej kładę nacisk na spersonalizowane podejście do każdego klienta. Wiem, że każda skóra jest wyjątkowa i wymaga indywidualnego podejścia. Przykładam dużą wagę do szczegółowego wywiadu, aby poznać potrzeby, cele i preferencje klienta. Na tej podstawie dobieram odpowiednie metody i produkty, które pomogą osiągnąć najlepsze rezultaty.

Ważne jest dla mnie, aby moje usługi nie tylko przynosiły widoczne efekty, ale również były relaksujące i przyjemne dla klientów. Dlatego staram się stworzyć atmosferę spokoju i komfortu, w której każda osoba może poczuć się zrelaksowana i odprężona.
Dodatkowo, cenię profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentem. Moje celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia i satysfakcji każdej osoby, która odwiedza mój gabinet. Dlatego staram się być dostępna dla moich klientów, odpowiadać na ich pytania i zapewnić wsparcie w zakresie pielęgnacji skóry również po zabiegach.

Marta Jędrzejewska

Kosmetolog | studentka pielęgniarstwa

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w
Warszawie na kierunku kosmetologia, aktualnie studentką
pielęgniarstwa. Jestem doświadczonym zabiegowcem z
wieloletnią praktyką w gabinetach kosmetologicznych.
Specjalizuję się w zaawansowanych terapiach
pielęgnacyjnych skór problematycznych, a także w
zabiegach z zakresu anti-aging. Wykonuję również zabiegi
za pomocą urządzeń Hi-Tech. Priorytetem w pracy jest dla
mnie kontakt z klientem, zrozumienie jego potrzeb, po to
aby czuł się bezpiecznie i swobodnie podczas zabiegów.
Uważam, że indywidualne zaplanowanie terapii w gabinecie
wraz z pielęgnacją domową jest kluczem do osiągnięcia
zamierzonych efektów zabiegowych. Każdy wypracowany
sukces daje mi motywację do dalszego rozwoju przez co
stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe oraz biorę
udział w licznych branżowych szkoleniach.

favicon

Hania Słotarska

Jestem studentką 4 roku fizjoterapii. Zainteresowanie tym kierunkiem zaczęło się w momencie zaczęcia treningów siatkarskich, dzięki którym miałam dużą styczność z światem fizjoterapii. Studia dają mi szeroką wiedzę medyczną w teorii i praktyce, którą regularnie poszerzam czytając badania naukowe, nowości w świecie medycyny i pracując manualnie. W Esthetic Med wykonuje masaż KOBIDO – niechirurgiczny lifting twarzy, który wpływa nie tylko na wygląd Twojej skóry, ale również na samopoczucie i zdrowie. Czuje ogromną satysfakcję gdy pacjent zauważają zmianę owalu twarzy, spłycenie drobnych zmarszczek czy odżywienie skóry. Masaż kobido ma również niesamowite działanie relaksujące i niwelujące napięcia w obrębie twarzy, dekoltu, szyi i skóry co bezpośrednio wpływa na nastrój i regenerację Twojego ciała.