Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo
medycyna estetyczna

Twój problem

Esthetic&med

Twój problem – nasze rozwiązanie

Chcesz odmłodzić, oczyścić i nawilżyć swoją skórę twarzy? Zależy Ci na poprawie kolorytu, zredukowaniu przebarwień oraz blizn? A może potrzebujesz wyszczuplenia lub usunięcia niechcianego owłosienia? Wskaż swój problem, a my dobierzemy optymalne rozwiązanie, które zagwarantuje najlepsze rezultaty.

Esthetic&med – szeroka gama rozwiązań

Jako Esthetic&med stanowimy zespół, który jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych Pacjentów. Oferujemy szereg usług z zakresu zdrowia, medycyny estetycznej oraz kosmetologii holistycznej. Metody, które zagwarantują najlepsze efekty, każdorazowo dostosowujemy indywidualnie.

Wybierając nasze usługi, możesz m.in. zredukować stres oraz napięcia mięśniowe poprzez wybranie jednej z dostępnych technik masażu. Oferujemy również bezpieczną redukcję i usuwanie zmarszczek, odmłodzenie skóry oraz poprawę kolorytu i owalu twarzy. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia precyzyjne pozbycie się niechcianego owłosienia. Pomożemy Ci również zwalczyć problem wypadania włosów i zniwelujemy trądzik, blizny i rozstępy.

Jeśli nie wiesz, który zabieg wybrać, skontaktuj się z nami. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami z pewnością zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Możesz nam zaufać – zadbamy o Ciebie w sposób kompleksowy.