Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo

Wiele kobiet i mężczyzn boryka się z nadmierna wiotkością tkanek okolicy twarzy oraz
szyi. Wynika to głównie z utraty sprężystości związanej z działaniem zewnętrznych czynników oraz naturalnych procesów starzenia. Z wiekiem wiązania kolagenowe w przestrzeni międzykomórkowej zaczynają się rozpadać , tkanka zaczyna wiotczeć . Opracowaliśmy program bazujący na wielopoziomowej stymulacji tkanek do produkcji endogennego kolagenu . Opiera na serii zabiegów działających na wielu poziomach poczynając od naskórka poprzez skórę właściwą i tkankę podskórną. Pierwszym etapem jest stymulacja głębokich warstw skóry właściwej oraz tkanki podskórnej przy pomocy technologii HiFu .

Po zabiegu dochodzi do stymulacji tkanki na głębokości 3-4,5mm , proces przebudowy trwa do 6 miesięcy.
Kolejnym etapem naszego działania jest stymulacja przy pomocy RF mikroigłowego. Zabieg jest wykonywany przy pomocy urządzenia, które będzie działać na tkanki na głębokości 0,5-3mm.
Można go wykonać około 30-60 dni po zabiegu HIFU. Głowica zabiegowa składa się z 25 pozłacanych igieł , na szczycie wkłucia jest wywoływany impuls elekromagnetyczny który poprzez miejscowe przegrzanie stymuluje tkankę do produkcji
kolagenu. Takie zabiegi wykonujemy w odstępach około miesiąca w serii 3 zabiegów .

Ostatnim etapem , najbardziej drastycznym wizualnie jest przebudowa naskórka . Do tego celu wykorzystujemy laser frakcyyjny (CO2 lub ErbYag). Zabieg możemy wykonać miesiąc od ostatniego zabiegu radiofrekwencji , w okresie
względnie bezsłonecznym. Polega on na wielomiejscowym uszkodzeniu naskórka światłem laserem Po zabiegu skóra podlega intensywnym procesom regeneracji i gojenia , kontrolowane uszkodzenie spowoduje poprawę jej napięcia oraz kolorytu, powierzchowne złuszczenie . Cały proces został opracowany w celu przebudowy I odmłodzenia na wielu poziomach , jest on rozłożony w czasie co pozwala tkance się zregenerować oraz odpowiednio stymulować kolagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *