Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo

Metoda depilacji z wykorzystaniem wosku to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się niechcianych włosków. Efekt gładkości i trwałości zabiegu to jednak nie wszystkie korzyści, które można osiągnąć. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na depilację woskiem.

Depilacja woskiem – sposób na gładką skórę i długotrwały efekt 

Depilacja woskiem to metoda niezwykle skuteczna, która daje długotrwałe efekty i stanowi alternatywę m.in. dla tradycyjnego golenia za pomocą maszynki. Za jej pomocą można usunąć włoski z różnych części ciała, takich jak twarz, nogi, ramiona, plecy oraz okolice bikini. Warto wspomnieć, że wosk wykazuje również właściwości peelingujące, dzięki czemu po zabiegu skóra staje się bardziej gładka – oprócz włosków wraz z cebulką, wosk usuwa również wierzchnią, martwą warstwę naskórka. Jeszcze innym rozwiązaniem jest depilacja laserowa.

Dlaczego warto wykonać depilację woskiem? 

Efekty zabiegu są niezwykle trwałe – możesz cieszyć się nimi nawet do kilku tygodni. Wszystko jest jednak uzależnione od indywidualnych predyspozycji. Oprócz tego zabiegi depilacji z wykorzystaniem wosku to:

  • tańsza alternatywa dla depilacji laserowej,
  • efekt podwójnie gładkiej skóry,
  • możliwość depilacji każdego obszaru,
  • oczyszczenie skóry, pozwalające na lepsze wchłanianie się produktów kosmetycznych.

Gdzie wykonać depilację?

Usuwanie włosków za pomocą wosku to zabieg mechaniczny, dlatego warto wykonać go w profesjonalnym gabinecie, który oferuje usługi z zakresu medycyny estetycznej. Przeprowadzenie zabiegu samodzielnie może skutkować poważnymi konsekwencjami, takimi jak podrażnienie skóry oraz możliwość wrastania włosków.

Jako Esthetic&med oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskiej Woli. W skład naszej oferty wchodzi depilacja woskiem, wykonywana przy użyciu wysokiej jakości produktów. Gwarantujemy nie tylko długotrwałe efekty, ale również komfort i relaks podczas zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *