Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo

Endermologia to nowoczesna technika stosowana w kosmetologii i medycynie estetycznej, która zdobywa coraz większą popularność za sprawą doskonałych rezultatów.  Jej głównym celem jest m.in. poprawa kondycji skóry oraz kształtowanie sylwetki. Poznaj szerszą charakterystykę zabiegu i inne efekty, które możesz osiągnąć.

Endermologia – charakterystyka zabiegu

Endermologia 3 w 1, zwana również endermomasażem, to nieinwazyjna metoda terapii próżniowej, połączonej z działaniem samoobracających się rolek oraz fali radiowej bipolarnej, światła LED i lasera bliskiej podczerwieni. Podczas zabiegu Pacjent zakłada specjalny kombinezon, który zabezpiecza skórę przed podszczypywaniem przez głowicę zabiegową oraz zapobiega zaciąganiu włosków i ułatwia przesuwanie urządzenia po skórze. Następnie przechodzi się do zabiegu, który polega na zasysaniu fałd skóry pomiędzy rolki głowicy, dzięki wytworzonemu ciśnieniu.

Jakich rezultatów można spodziewać się po endermologii?

Głównym zadaniem endermomasażu jest przyspieszenie metabolizmu i wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej. Można również liczyć na zmniejszenie widoczności cellulitu, który bywa przyczyną kompleksów wielu kobiet. Skóra stanie się także rozświetlona oraz lepiej ukrwiona. Oprócz tego endermologia umożliwia pozbycie się nagromadzonych pod skórą toksyn, które są uznawane za jedną z przyczyn powstawania pomarańczowej skórki. Zabieg przynosi również świetne efekty u osób ze skłonnością do obrzęków oraz nadmiarem zgromadzonej wody w organizmie.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Należy pamiętać, że endermologia, podobnie jak wiele innych zabiegów, ma swoje przeciwwskazania. Przede wszystkim decyzję o zabiegu należy odłożyć w czasie, w przypadku chorób skóry, do których można zaliczyć m.in. trądzik różowaty. Przeciwwskazaniem jest również obecność żylaków czy naczyniaków. Endermomasaż nie może zostać wykonany u osób, które zmagają się z chorobami nowotworowymi czy niewydolnością wątroby. Kolejne przeciwwskazania to ciąża i okres karmienia piersią, wszczepiony stymulator serca oraz stosowanie leków przeciwzakrzepowych.

Endermologia w Warszawie na Woli

Jako Esthetic&Med oferujemy endermologię, podczas której wykorzystujemy nowoczesne urządzenie pracujące aż w 5 technologiach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze efekty. Podczas endermomasażu stale dbamy o komfort Pacjenta, a następnie przekazujemy zalecenia pozabiegowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *