Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo

W ESTHETIC& MED dbamy o bezpieczeństwo każdego pacjenta, czyli o odpowiedzialnym podejściu do upiększania mówi Ewelina Sanecka

Ubiegła dekada była czasem intensywnego rozwoju nowoczesnych technologii, powstawania autorskich metod działania ( popularne stały się metody zabiegów i procedur łączonych ) oraz zmiany wizerunku medycyny estetycznej. Pacjenci chcą rozsądnie i efektywnie czerpać z jej dobrodziejstw. Podstawą ‘dobrego’ specjalisty są wiedza, zrozumienie potrzeb pacjenta oraz stworzenie relacji, w której pacjent czuje się bezpiecznie. Dlatego zaszczytem jest dla mnie sytuacja, w której opiekuję się całymi rodzinami w zakresie profilaktyki antystarzeniowej i walki z jej oznakami w aspekcie długoterminowym.

Na szczęście kończy się era ‘taśmowo’ wykonywanych wypełniaczy i takich samych zabiegów u wszystkich, bez brania pod uwagę budowy twarzy, a często i przeciwskazań.

ŚWIADOMOŚĆ

Obserwujemy znaczny wzrost świadomości i wiedzy na tematy związane z medycyną estetyczną .

Pacjenci wiedzą czym ona jest, jakie daje możliwości oraz jakie są jej ograniczenia.

Świadome korzystanie z zabiegów ma dwie główne zalety. Po pierwsze pacjenci wiedzą jak przygotować się do danych działań, w jaki sposób będzie przebiegać cały proces oraz z jakimi efektami, na które należy poczekać czy konsekwencjami (np. okres wyłączenia z codziennych obowiązków ) wiążą się konkretne zabiegi . Drugą, bardzo ważną kwestią jest to, że mając tę świadomość mogą uniknąć różnorakich gabinetów, w których niestety zabiegi wykonują osoby nie mające odpowiedniej wiedzy, czy z użyciem preparatów, które nie są bezpieczne i przebadane.

Przed umówieniem się na wizytę pacjenci dokładnie sprawdzają ofertę, kwalifikacje oraz opinie o danym specjaliście. Taka wiedza zdecydowanie zwiększa poczucie bezpieczeństwa. I to jest dobre.

Najlepszy marketing to poczta pantoflowa – polecenie zadowolonej klientki.

NATURALNOŚĆ

Kolejnym trendem coraz częściej spotykanym w gabinetach jest stawianie na naturalność “zdrowy wygląd”. Jeszcze parę lat temu wielu pacjentów oczekiwało efektów, które będą bardzo widoczne , ‘spektakularne’ i natychmiastowe. Szczególnie przy zabiegach związanych z kształtem ust kobiety stawiały przede wszystkim na ich widoczne często przerysowane powiększenie.

Obecnie więcej pacjentów chce po prostu dobrze wyglądać, niekoniecznie w sposób przesadzony. Przy modelowaniu ust, tak samo jak przy innych zabiegach związanych z korygowaniem asymetrii i modelowaniem np. policzków, patrzymy przede wszystkim na odpowiednie proporcje i kształt pasujący do całej twarzy. Takie całościowe podejście daje piękne i co ważne naturalne efekty. W ten sposób podkreślamy urodę, nie zniekształcamy jej.

Osobiście jestem wielką entuzjastką preparatów autologicznych, uzyskiwanych z krwi pacjenta, które wspaniale regeneruję i mają doskonałe działanie anti- aging.

Edukuję moich pacjentów, że indywidualne zaplanowana terapia często przyniesie dużo lepszy efekt końcowy niż reklamowane zabiegi, które mają przynieść ‘natychmiastowy efekt.

DOSTĘPNOŚĆ I PROFILAKTYKA

Bardzo ciekawy jest także współczesny portret demograficzny pacjenta. Na zabiegi coraz częściej decydują się mężczyźni oraz osoby młode – po 30 roku życia.

Trend utrzymania młodego, zdrowego wyglądu dotyczy wszystkich. Mężczyźni również pragną zniwelować zmarszczki, usunąć naczynka, czy walczyć z nadmiernym wypadaniem włosów.

Pacjenci coraz częściej zamiast drogiego kremu czy nieinwazyjnego zabiegu kosmetycznego wybierają mezoterapię celowanym preparatem czy koktajlem witaminowym. W swojej pracy duży nacisk kładę na profilaktykę w ujęciu holistycznym, zachęcam do badań laboratoryjnych, dbania o właściwą dietę, suplementację, bo same zabiegi są półśrodkiem do tego, żeby cieszyć się długim i zdrowym życiem, piękną skórą i młodym wyglądem.

Esthetic & MED jest miejscem, gdzie kompleksowo dbamy o wygląd i samopoczucie Pacjentów.

Podkreślam rolę profilaktyki i badań, co umożliwia holistyczne zadbanie o samopoczucie i wygląd. Nie bez przyczyny skóra i włosy odzwierciedlają ogólny stan organizmu. Dlatego często wdrażamy po diagnostyce celowana suplementację.

Dla osób, które nie są gotowe na inwazyjne zabiegi mamy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu terapii manualnej.

Nasze kosmetolog mają dużą wiedzę i doświadczenie, przy czym na bieżąco śledzimy nowe trendy w branży.

Często podkreślane reklamowo ‘indywidualne’ podejście do Pacjenta u nas nie jest tylko sloganem marketingowym.

Mamy również atrakcyjne cenowo oferty pakietowe, zapraszamy.

Esthetic&MED,

Warszawa, ul. Jaktorowska 5 LU2

www.estheticandmed.com

www.sanecka.waw.pl

estheticandmed.booksy.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *