Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo

Wśród różnych metod masażu popularnością cieszy się masaż bańką chińską, dzięki któremu można osiągnąć liczne korzyści. Wywodzi się z chińskiej medycyny naturalnej i stanowi zabieg bezbolesny, skuteczny oraz relaksujący. Poznaj wszystkie zalety oraz ewentualne przeciwwskazania.

Masaż bańską chińską – działanie i korzyści

Podstawowym celem masażu bańką chińską jest poprawa wyglądu naskórka. Można ją osiągnąć za sprawą wytworzenia podciśnienia wewnątrz bańki, która jest umieszczona na skórze. Dzięki temu zostaje pobudzone krążenie krwi i limfy, co przyspiesza procesy regeneracyjne. Masaż ten przyczynia się do redukcji cellulitu, rozstępów, obrzęków i modelowania sylwetki. Skóra staje się po nim również bardziej jędrna i elastyczna. Prozdrowotne korzyści to m.in. skuteczna walka z toksynami oraz stymulacja układu odpornościowego. Warto wspomnieć, że prawidłowo wykonany masaż redukuje ból i napięcia mięśniowe oraz wspomaga przemianę materii.

Przeciwwskazania

Przed podjęciem decyzji o zabiegu warto wziąć pod uwagę przeciwwskazania. Wśród nich należy wymienić m.in.:

  • skórę naczynkową i wrażliwą,
  • aktywne stany zapalne,
  • nowotwory,
  • nadciśnienie,
  • menstruację
  • ciąże.

Masaż bańką chińską – gdzie i dla kogo?

Masaż bańką chińską jest szczególnie polecany osobom, które chcą poprawić stan swojej skóry i sylwetki, jak również odprężyć się i zwalczyć bóle mięśni i stawów. Masaż wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie, dzięki czemu stanowi również odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich osób, które na co dzień zmagają się z nadmiernym stresem. Najlepsze efekty można osiągnąć po serii zabiegów.

Jeśli szukasz usługi masażu bańką chińską na Woli w Warszawie, odwiedź Esthetic&med. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystaniu baniek wysokiej jakości, gwarantujemy trwałe i zadowalające efekty. Oprócz tego zabieg przebiegnie w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *