Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym tempo życia często przytłacza swoją intensywnością, troska o dobre samopoczucie staje się nieodzowną potrzebą. Równie ważny nadal pozostaje wygląd zewnętrzny. W tym kontekście masaż Kobido, który wywodzi się z japońskiej tradycji, wyłania się jako skarb dla tych, którzy pragną relaksu, przy jednoczesnym odzyskaniu piękna naturalnymi metodami.

Jakie działanie wykazuje masaż Kobido?

Masaż Kobido, zwany również niechirurgicznym i naturalnym liftingiem, oddziałuje na skórę w sposób niezwykle dogłębny. Dzięki niemu skóra twarzy po zabiegu staje się zdrowsza i bardziej odporna. Masaż sprzyja również eliminacji martwych komórek, co pozwala na znacznie skuteczniejsze działanie stosowanych na co dzień produktów pielęgnacyjnych. Dzięki specyficznym ruchom Kobido stymuluje także produkcję kolagenu i przyspiesza regenerację wybranych obszarów.  

Inne korzyści płynące z masażu Kobido

Wśród przeróżnych technik masażu twarzy, masaż Kobido zdecydowanie się wyróżnia. Penetruje głębsze warstwy skóry, co natychmiast przynosi zauważalne rezultaty. Stał się popularnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie zarówno zdrowotne, jak i wizualne korzyści tego typu zabiegów.

  • Łagodzi napięcie – dzięki delikatnym ruchom masaż ten łagodzi i eliminuje nagromadzone napięcie twarzy, wygładzając zmarszczki i zapewniając efekt przeciwstarzeniowy. Po masażu Kobido twarz wygląda na odmłodzoną, a jej wyraz jest bardziej zrelaksowany.
  • Relaksuje i uspokaja – Kobido pomaga zrelaksować się i uspokoić emocjonalnie, dzięki czemu jest idealnym zabiegiem dla osób, które na co dzień zmagają się z nadmiernym stresem.
  • Zwalcza bruksizm i migrenę – masaż koncentruje się na owalu twarzy, głowie, szyi i ramionach, dzięki czemu przyczynia się do zwalczania bólu głowy, migreny, bruksizmu i napięcia w tym obszarze.
  • Poprawia krążenie – działając na głębsze warstwy skóry, zarówno powolnymi, jak i szybkimi ruchami, poprawia krążenie krwi i limfy.
  • Tonizuje skórę – jeśli masaż jest wykonywany w szybkim tempie i z mocnym naciskiem, aktywowane są mięśnie twarzy, co powoduje tonizację skóry. Rezultatem jest efekt liftingu zauważalny już po pierwszej sesji.
  • Stymuluje układ nerwowy – dzięki połączeniu powolnych i delikatnych ruchów z szybkimi i energicznymi oraz dotykaniu punktów, które aktywują energię całego ciała, masaż Kobido stymuluje układ nerwowy.

Podsumowanie

Masaż Kobido to zabieg, który skupia się na rozluźnieniu i rozciągnięciu mięśni twarzy, szyi, ramion i dekoltu. Dzięki sesji masażu skóra zostaje dotleniona w nieinwazyjny sposób, za pomocą ruchów i nacisku o różnym tempie i intensywności. Jeśli interesuje Cię masaż Kobido w Warszawie, skorzystaj z naszych usług! Gwarantujemy pełen relaks oraz maksimum korzyści z zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *