Esthetic&Med Wola – Holistyczna medycyna estetyczna i Kosmetologia

logo

W obecnych czasach coraz większa liczba osób boryka się z niedoborami substancji odżywczych. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są witaminowe wlewy dożylne. Sprawdź, czym się charakteryzują i jakie efekty możesz osiągnąć.

Charakterystyka wlewów dożylnych

Wlewy dożylne, to inaczej kroplówki witaminowe, które zawierają w sobie cenne dla ludzkiego organizmu składniki. Należą do nich m.in. minerały, elektrolity oraz aminokwasy. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, a ich brak może znacznie pogorszyć jakość życia. Niedobór podstawowych substancji w organizmie może mieć dość zróżnicowane przyczyny. Wśród nich wymienia się np. niewłaściwą dietę, stosowanie używek oraz występowanie przewlekłych schorzeń i nadmiar stresu. Dzięki wlewom dożylnym, które docierają bezpośrednio do krwioobiegu, organizm zyskuje możliwość szybszej regeneracji. Substancje są lepiej wchłaniane, dzięki czemu efekty można zauważyć już po jednym zabiegu.

Wskazania do wlewów dożylnych

Kroplówki mogą być stosowane zarówno przy podstawowym, jak i zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminy i minerały. Takie rozwiązanie jest pomocne również w przypadku występowania różnych stanów chorobowych, zwłaszcza tych, które powodują niedobory substancji odżywczych lub utrudniają ich wchłanianie. Wskazaniem do odpowiednio dobranych wlewów mogą być także zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, a także przetrenowanie lub stałe narażenie na nadmierny stres.

Wlewy dożylne a medycyna estetyczna

Wlewy dożylne są również chętnie wykorzystywane w zakresie medycyny estetycznej. W tym przypadku ich głównym celem jest odpowiednie nawodnienie organizmu oraz podtrzymanie efektów przeróżnych zabiegów kosmetologicznych. Zawartość wody w ciele człowieka wraz z wiekiem zmniejsza się, czego konsekwencją jest pojawienie się pierwszych zmarszczek oraz cellulitu. Niedobór wody powoduje również osłabienie włosów i paznokci. Wlewy dożylne mogą skutecznie zniwelować te problemy.

Kroplówki w Warszawie

Kroplówki zawierają w swoim składzie głównie witaminy oraz minerały, które mogą być pomocne podczas regeneracji organizmu. Doskonale sprawdzają się przy niedoborach różnych substancji, a także przy występowaniu niektórych problemów zdrowotnych. Pozwalają również na odpowiednie nawodnienie organizmu, czego konsekwencją jest zachowanie pięknego wyglądu. Jeśli szukasz kroplówek w Warszawie, skorzystaj z naszych usług. Wszelkie substancje dobierzemy indywidualnie do potrzeb Twojego organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *